KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13493061

nr 1349 3061

Emile Tabary

(1857-1927), Frankrike

Oljemålning, Parkmotiv med herre. Signerad. Olja på pappannå, 81x65 cm

Emile Tabary, fransk bildkonstnär född 1857, död 1927.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 28 september 2020
kl 19:21:23

Emile Tabary

Läs mer om Emile Tabary